Exilis - neinvazivní liposukce

Lymfodrenáže Plzeň - přístrojová lymfodrenáž

Přístrojové lymfodrenáže Plzeň a jejich charakter


Lymfatické masáže (lymfodrenáže) aktivují tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Lymfatický systém odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin obsahující vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů.

Přístroj BTL-6000 Lymphastim funguje na principu intermitentní přístrojové komprese (presoterapie). Pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž. Masáž končetin se odehrává na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých je vzduch vháněn hadicovým systémem. Nafukováním jednotlivých komor speciálních návleků se ve stanovených intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají jemné, rytmické tlakové vlny. Přístrojová presoterapie je pacienty velmi pozitivně vnímána jako velmi příjemný a účinný druh léčby otoků. V končetinách vytváří pocit lehkosti a zmenšuje jejich objem.

Lymfodrenáže Plzeň - přednosti ošetření

  • osvědčená léčebná metoda využitelná v rehabilitaci i estetické medicíně
  • okamžité viditelné výsledky
  • pacienty velmi příjemně vnimaná terapie
  • tělo není zatěžováno léky


Lymfodrenáže Plzeň - ceník 

Každé přístrojové ošetření předchází ruční uvolnění lymf. uzlin.

  •  JEDNA MASÁŽ v délce 50 min. + 10 min. ruční uvolnění lymf. uzlin  190 Kč
  •  PĚT MASÁŽÍ 5×50 min. + 5×10 min. ruční uvolnění lymf. uzlin  880 Kč 
  • DESET MASÁŽÍ 10×50 min. + 10×10 min. ruční uvolnění lymf. uzlin  1 550 Kč

Přístroj Exilis je jediný svého druhu v západních Čechách. Využijte své jedinečné příležitosti a vyzkoušejte si naše masáže. Plzeň sice disponuje řadou salonů, ne všechny jsou však tak kvalitní a profesionální jako ten náš.